footer_logo

KURUMSAL

Projelerimizin hazırlık aşamasından, dairenin nihai tüketiciye teslim sürecine kadar, adım adım ve her adımda müşteri odaklı yaklaşım ile çalışmakta, memnuniyetinizi kazanmayı ve daim kılmayı tüm faaliyetlerimizin temelinde tutmaktayız. Tüketicisini kazanç olarak gören yaklaşımın tamamı ile uzağında durmakta, satış sonrası destek ile de müşterimizin satış sonrası süreçlerde de yanında olmayı taahhüt etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Vücuda getirdiğimiz her bir projenin her bir adımında, müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri memnuniyetini sağlamayı ve bunu daim kılarak müşteri sadakati sağlamayı; ilerleyerek attığımız her yeni adımın yeni yüzleri güldürmesini, böylece ilçemiz, ilimiz, bölgemiz ve ülkemiz içerisinde marka haline gelmeyi amaçlıyoruz.

MİSYONUMUZ

Yalnızca fizyolojik ihtiyaç olarak bir yuva değil, aynı zamanda psikolojik ihtiyaç olarak güven, sağlık, sosyal imkanları da temin etmek.

SOSYAL SORUMLULUK

Hizmet verdiği tüm alanlarda “değer yaratma” misyonuyla hareket eden AVB İnşaat olarak biz çalışmalarımızı gerçekleştirirken, topluma karşı üstlendiğimiz görevlerin bilinciyle sosyal sorumluluk projelerine imza atmaktayız. AVB İnşaat, eğitim ve çevreye yaptığı yatırımlarla daha iyi bir toplum, daha iyi bir gelecek ve daha iyi yaşam alanları yaratmayı hedeflemektedir. Ülkemizde başta okul olmak üzere eğitimci, teknik donanım, malzeme gibi pek çok eksik bulunduğunun bilincinde olan AVB İnşaat, eksiklerin giderilmesi için gerçekleştirdiği projelerle verdiği destek ile, bölgesel, ulusal ve evrensel değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere katkıda bulunmak için aralıksız çalışmaya devam etmektedir. Taahhüt ettiğimiz işleri zamanında ve proje uygun olarak gerçekleştirmek. Kalite düzeyini yüksek tutmak için gerekirse maliyeti yüksek tutup kar oranını azaltmak.